O NAS

Celina Milejko

Właścicielka i założycielka CMC Kliniki Urody. Jej pasja i doświadczenie zawodowe przyczyniły się do otwarcia prestiżowego gabinetu kosmetycznego oferującego usługi na wysokim poziomie. Podczas wielu przeprowadzonych rozmów kwalifikacyjnych udało jej się stworzyć zgrany i wykwalifikowany personel , który dąży do zadowolenia każdego klienta.

Kinga Zagajewska

Magister kosmetologii z wieloletnim doświadczeniem. Absolwentka Wyższej Szkoły Pielęgnacji Zdrowia i Urody w Poznaniu oraz Akademii Morskiej w Gdyni. Uczestniczka wielu sympozjów i kongresów kosmetologicznych. Specjalistka w kosmetologii estetycznej, podologii, pielęgnacji twarzy i ciała oraz stylizacji paznokci. Główny szkoleniowiec w C.M.C. Cosmetics.

Magdalena Wolert

Kosmetolog. Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Szczecinie. Trenerka firmy Gel&Go. Wykwalifikowany szkoleniowiec z zakresu pedicure medycznego. Ekspertka w dziedzinie przedłużania rzęs.

Ewa Grzesiuk

Fryzjerka z wieloletnim doświadczeniem. Stylista i kreatorka fryzur.

Zapraszamy do C.M.C Klinika Urody w Szczecinie miejsca o wyjątkowym klimacie.

Sprzęt nowej generacji oraz najwyższa jakość preparatów daje naszym klientom wiele satysfakcji i jest gwarancją skutecznej pielęgnacji. Ciepłe, klimatyczne wnętrza zapewniają wyciszenie i relaks.

Każdy Gość jest traktowany u nas wyjątkowo, a fachowy personel naszej kliniki dba o to, by czuli się Państwo u nas jak w domu. Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych usług, sprawdzone produkty oraz zaawansowane rozwiązania technologiczne. Wszystko po to, by zapewnić satysfakcję i bezpieczeństwo naszym Klientom.

ul. Jagiellońska 77
70-364 Szczecin
GODZIN OTWARCIA:
Pn.-Pt. 8:30 – 19:00
Soboty 9:00 – 14:00
TELEFON KONTAKTOWY:
+48 506 509 225