MEDYCYNA ESTETYCZNA

DERMAFILL

Zastosowanie najnowszej i najbardziej zaawansowanej technologii TIME- X daje wypełniaczom marki DERMAFILL najlepsze wyniki pod względem bezpieczeństwa i skuteczności.Unikalna formuła, która zapewnia lepszą kontrolę tkanki w czasie. Technologia TIME- X spowalnia rozproszenie żelu po wstrzyknięciu pod skórę. Zatem żel utrzymuje się dłużej i nie jest tak szybko absorbowany przez organizm. Dzięki długotrwałej obecności implantu, rezultaty są widoczne na dłużej, niezależnie od warstwy skóry właściwej, w której jest zaaplikowany.

dermafill

HYAMIRA

HYAMIRA – roztwór kwasu hialuronowego o stężeniu 40mg / 2 ml, stabilizowana forma kwasu hialuronowego otrzymywanego na drodze biosyntezy o masie cząsteczkowej 1.000.000 daltonów. Roztwór żelowy o wysokiej lepkości i sprężystości.Stężenie kwasu hialuronowego tworzy optymalne warunki fizjologiczne dla migracji i proliferacji fibroblastów , a także uczestniczy w syntezie kolagenu i innych składników macierzy zewnątrzkomórkowej . Wysoka masa cząsteczkowa Kwas hialuronowy ma silne działanie przeciwutleniające i zdolność do stymulowania angiogenezy. Stężenie poniżej 16 mg / ml nie gwarantuje silnego wiązania wody w skórze oraz nieskutecznie łączy się ze specyficznymi receptorami fibroblastów ( CD44 ). Preparat posiada europejski certyfikat medyczny CE MEDICAL DEVICE nr 0373 jako produkt przeznaczony do iniekcji.

HYDRAMESO

HYDRAMESO-kwas hialuronowy 1 %,zwiększa nawilżenie w miejscu aplikacji.Jego użycie jest zalecane w kuracji nawilżającej i odmładzającej skóry w dowolnej części ciała i twarzy.Skóra odzyskuje świeżość,utrzymuje wilgotność o wiele dłużej niż w przypadku konwencjonalnych metod.

SILICDERMIC

Działa na odbudowę błony komórkowej. Czyni ją bardziej odporną na wolne rodniki. Wspomaga przyswajanie fosforu, magnezu i wapnia. Pomaga w leczeniu chorób skóry, takich jak pęcherze, oparzenia, gojenie ran, regenerację tkanki po zabiegach chirurgicznych, rozstępy itp. Dodatek emolientu pochodnej kwasu mannuronowego zapobiega utracie wody tworząc okluzyjny film. Zmiękcza i wygładza skórę.

LIFT-MESO

Jego stosowanie jest wskazane w leczeniu prewencyjnym oraz właściwym fotostarzenia. Jest doskonałym uzupełnieniem w utrzymaniu skóry osób często narażonych na zanieczyszczenia środowiska lub w skrajnym mikroklimacie. Doskonale się sprawdza również w leczeniu skóry bardzo suchej, suchej i odwodnionej. Forma winianu DMAE zwiększa skuteczność odnowy komórkowej i regeneracji.

MELILOTDERMIC

Preparat do stosowania przy zabiegach z użyciem ultradźwięków i RF. Jego działanie poprawia miejscowe krążenie krwii. Regeneruje skórę oraz ma właściwości przeciw cellulitowe. Doskonale wzmacnia naczynia i łagodzi stany zapalne w trądziku różowatym.

MESOHAIR

Zahamowanie utraty włosów spowodowanych zaawansowanym stadium łojotoku skóry.Wzmocnienie mieszka włosowego ,co powoduje, że jest bardziej odporny na fizyczne i chemiczne uszkodzenia.Znacząca redukcja sebum,powodującego poprawę estetyki oraz redukcji nieprzyjemnego zapachu łoju.Ponowny wzrost gdzie włosy zostały utracone z powodu stresu lub niewłaściwej diety.

Aleja Bohaterów Warszawy 109/4
70-371 Szczecin
GODZIN OTWARCIA:
Pn.-Pt. 9:00 – 19:00
Soboty 9:00 – 13:00
TELEFON KONTAKTOWY:
+48 506 509 225