MANICURE

Manicure biologiczny

Manicure biologiczny – jest szczególnie polecany osobom, które cenią naturalną kosmetykę i bez inwazyjność zabiegu. Stosowanie papierowych i szklanych pilników sprawia, że płytka paznokciowa jest nienaruszona (nie rozdwaja się), a delikatne odsuwanie skórek niweluje ryzyko rozwoju zakażeń, towarzyszące czasem wycinaniu skórek. Ten rodzaj pielęgnacji szczególnie doceniają mężczyźni.

Manicure mechaniczny

Manicure mechaniczny polega na skróceniu paznokci i nadanie im odpowiedniego kształtu, usunięcie – wycięcie skórek cążkami lub opracowanie frezarką, zastosowanie odżywczego olejku na skórki wokół paznokci oraz pokrycie paznokci odżywką lub kolorowym lakierem.

Manicure japoński

Manicure japoński polega na intensywnym wcieraniu w płytkę zielonej pasty. Pasta zawiera substancje, które odżywiają i wzmacniają paznokcie, a także nadają im wyjątkowy blask różowej perły krzemionkę z Morza Japońskiego, pyłek pszczeli, keratynę, witaminy A i E.

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy jest jednym z najnowszych trendów w stylizacji paznokci. Skierowany przede wszystkim do kobiet nieprzepadających za paznokciami żelowymi, akrylowymi, a chcącymi posiadać piękne i twarde paznokcie. Główne zalety to trwałość jak żel oraz łatwa aplikacja, jak przy tradycyjnym malowaniu paznokci. Lakier zastąpiony został emalią hybrydową, którą utwardza się światłem UV. Po utwardzeniu paznokcie stają się twarde, mocne, a co najważniejsze wyglądają naturalnie.

Aleja Bohaterów Warszawy 109/4
70-371 Szczecin
GODZIN OTWARCIA:
Pn.-Pt. 9:00 – 19:00
Soboty 9:00 – 13:00
TELEFON KONTAKTOWY:
+48 506 509 225